Kontakt

Mail: info@digitalsikkerhed.dk

 

Rådet for Digital Sikkerhed

Vester Farimagsgade 37B, 1. th.

1606 København V

 

Rådet har desværre ikke kapacitet til at rådgive borgere omkring enkeltsager. Ved mistanke om it-kriminalitet, anbefaler vi at kontakte politiet, evt. via deres hjemmeside: https://www.politi.dk/da/borgerservice/anmeldelser/ 

 

Øvrige kontaktinformation 

Henning Mortensen, Formand (Presse)
Mobil: 53 36 02 23
Mail: henning.mortensen@digitalsikkerhed.dk

Fie.jpg

Fie Sohn Højlund, Sekretariat (Generelle henvendelser)
Mobil: 26 21 81 41
Mail: fie.sohn.h@digitalsikkerhed.dk

 

Ole Kjeldsen, Bestyrelsesmedlem (Presse)
Mobil: 40 90 41 48
Mail: ole.kjeldsen@digitalsikkerhed.dk

Shehzad Ahmad, Bestyrelsesmedlem (Presse)
Mobil: 20 93 88 22
Mail: shehzad.ahmad@digitalsikkerhed.dk

Henrik Larsen, Bestyrelsesmedlem (Presse)
Mobil: 93 51 11 00
Mail: henrik.larsen@digitalsikkerhed.dk

Kim B Larsen, Bestyrelsesmedlem (Presse)
Mobil: 25 55 11 02
Mail: kim.larsen@digitalsikkerhed.dk

Anette Høyrup, Næstformand
Mobil: 27 15 74 32
Mail: anette.hoyrup@digitalsikkerhed.dk

 

Michael Brunn, Kasserer
Mail: regnskab@digitalsikkerhed.dk